شنبه, 30 شهريور 1398
عنوان : افتتاح كــانون سـلامت در روستـای هلایجان شهرستان ایذه
کد خبر : ۷۹۰۲۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۲ 
ساعت : ۱۸:۲۳:۳۱

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان ایذه ، در روز سه شنبه تاریخ 12 شهریور ماه 1398 با حضورریاست مرکز بهداشت ایذه ،  اعضای شورای اسلامی روستا، تعدادی از معتمدین، خیرین و اهالی روستای هلایجان از توابع شهرستان ایذه مراسم افتتاح کانون سلامت این روستا برگزار شد.

این مراسم در خانه بهداشت روستای هلایجان تشکیل شد و مسئولین و کارکنان بخش بهداشت در آن حضور داشتند.

در ابتدای مراسم  پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید،مقصودی ریاست مرکز بهداشت ایذه اهداف تشکیل کانون های سلامت روستایی و محلات شهری را بیان کرده و اهمیت راه اندازی و فعال بودن این کانون ها را درراستای ارتقاء سواد سلامت مردم و جلب مشارکت آنها برای تامین ، حفظ و ارتقاءسلامت ساکنین منطقه یادآور شدند.

وی در ادامه گفت :اهتمام دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی جندی شاپور اهواز و شبکه بهداشت و درمان ایذه  برای راه اندازی کانون سلامت در روستای ها و محلات شهری در جهت بهبود وضعیت محله ها پرداختند و ابراز امیدواری کرد که در پرتو راه اندازی کانون سلامت محله و با مشارکت و همدلی مردم وضعیت سلامت نسبت به قبل بهتر گردد.

پس از افتتاح رسمی کانون وانتخاب دبیر و جانشین دبیر کانون سلامت محله اقدام شد و ابلاغ رسمی فعالیت کانون تحویل آنها گردید.بازگشت           چاپ چاپ         
 
V5.1.0.0