شنبه, 30 شهريور 1398
عنوان : جشن روز بهورز در شهرستان ایذه برگزار شد
کد خبر : ۷۸۹۴۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۶/۰۷ 
ساعت : ۲۲:۳۲:۲۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان ایذه، در روز پنج شنبه 7 شهریور ماه 1398 به مناسبت گرامیداشت روز بهورز، سربازان خط مقدم بهداشت و درمان ، جشن روز بهورز با حضورریاست مرکز بهداشتف مسئولین واحدهای ستادی و بهورزان زحمتکش در سالن اجتماعات رودکی شهرستان ایذه بر گزار گردید.

نعمت الله مقصودی ریاست مرکز بهداشت ضمن خرمقدم و تبریک روز بهورز ، جایگاه بهورزان را در عرصه بهداشت و درمان بسیار مهم و اثر گزار دانست و با ارشاره به خدمات ارزنده این قشر زحمتکش که هر موقع نیاز بود بصورت جهادی اعلام آمادگی می کنند

ریاست مرکز بهداشت در ادامه بیان کرد همه ما اهمیت شغل شریف شما را می دانیم و از زحمات شما سپاسگزاریم و تلاش می کنیم کمبودها و مشکلات شغلی شما را برطرف نماییم.

خانم دع دع مسئول آموزشگاه بهورزی گزارشی یک ساله فعالیت این آموزشگاه را بیان کرد

از نکات قابل توجه این جشن که با محوریت آموزشگاه بهورزی شهرستان ایذه برگزار شد تمام عوامل اجرای جشن خود بهورزان بودند.

در این جشن با شکوه گروه نمایشی بهورزان نمایش ازدواج سالم و ازدواج سالمندان تنها با توجه به مشکلات زندگی دوران سالمندی و تنهایی آنها را بصورت نمایشی بیان کرد که با استقبال حضار روبرو گردید.

پخش کلیپ تصویری از ارائه خدمات بهورزان در سالی که گذشت.

یکی از بهورزان قطعه ای را با گویش بختیاری اجرا نمود

شعر خوانی حال بهورزدر خانه بهداشت توسط یکی از بهورزان اجرا شد

در پایان از نفرات برتر آزمون جامع بهورزان ، بهورزان نمونه شهرستان ، مراقبین نمونه شهرستان با اهدا لوح سپاس قدردانی بعمل آمد.

لازم به ذکر است روز بهورز 12 شهریور ماه می باشت با توجه به ایام سوگواری محرم و شهادت ابا عبدالله حسین و یاران با وفایش چند روز زودتر برگزار شد.  بازگشت           چاپ چاپ         
 
V5.1.0.0